Szczecin Andrzeja Struga z lotu ptaka – niesamowite zdjęcia lotnicze

Większość ludzi bardzo dobrze zna miasta, w których przyszło im żyć. Niestety zazwyczaj jest to znajomość czysto powierzchowna, oglądana z wysokości naszych oczu. Nieliczne osoby mają możliwość podziwiania miast, wsi lub dzielnic z lotu ptaka. Ten przywilej przysługuje wyłącznie mieszkańcom na najwyższych piętrach bloków, operatorów żurawi budowlanych oraz pilotom statków powietrznych. Miasto widziane z góry prezentuje się zupełnie inaczej, niż z pozostałych perspektyw. Najlepiej widać to na przykładzie interaktywnej panoramy z lotu ptaka.

Panoramy z lotu ptaka to doskonały sposób na pokazanie terenów inwestycyjnych.Wykorzystując najnowsze osiągnięcia techniki fotograficznej i komputerowej, każdy może się przekonać, jak różni się miasto widziane z nieba, od tego, które otacza nas co dnia. Rozległe przestrzenie, niesamowite układy budynków osiedli mieszkaniowych, geometryczne siatki dróg, alejek i chodników. Zachwycający przykład kunsztu architektów i inżynierów, którzy projektowali dzielnicę Szczecin Słoneczne. Miejsce tętniące życiem, otoczone cudownie zieloną roślinnością i czystą wodą, budzi zachwyt nawet najstarszych mieszkańców.

Możliwości przedstawione na stronie http://szczecin-struga.aeropix.pl powinny zainteresować takie grupy zawodowe jak deweloperzy, agencje nieruchomości, inwestorzy, a także politycy czy samorządowcy. Zaprezentowanie potencjału miasta, będzie łatwiejsze i bardziej zrozumiałe, jeśli do tego celu wykorzystana zostaną panoramy z lotu ptaka. Prezentacja taka daje możliwość swobodnego zbliżana i oddalania wybranych fragmentów, poruszania się we wszystkich kierunkach, oraz wykonywania zrzutów do postaci plików graficznych.

Zdjęcia lotnicze opublikowane na stronach www inwestycji deweloperskich, będą dla klientów dodatkową zachętą do bliższego poznania oferty. Samorządy mogą wykorzystywać wirtualne panoramy do przekonania inwestorów, że to ich miasto oferuje najlepsze warunki do rozwoju. Z kolei zwykli mieszkańcy przekonają się, że dzielnice w których żyją, nie są tak nudne i szare, jak do tej pory myśleli. Znakomita jakość fotografii, ostre i żywe kolory, realistyczny montaż i niezawodne działanie na każdej przeglądarce – to tylko niektóre atuty, które mają do zaoferowania Andrzeja Struga zdjęcia lotnicze. Długoletnie doświadczenie, znajomość wszystkich technik fotograficznych oraz dostęp do najlepszego na rynku sprzętu foto. Te i inne przymioty przemawiają za tym, aby wykonane przez pana Andrzeja panoramy znalazły się w kolekcji Państwa narzędzi marketingowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>