portal posiadający lepsze zdjęcia lotnicze Polski niż Google Maps

Polski projekt GEOPORTAL.GOV.PL udostępnienia opracowania i dane geoprzestrzenne oraz opracowania ortofotomap lotniczych i satelitarnych. Polacy nie gęsi, lecz swojego Google Maps mają.

Portal dostępny jest pod adresem :http://www.geoportal.gov.pl/ i jest bezpłatny. Zdjęcia lotnicze i satelitarne umieszczone w projekcie są bardziej szczegółowe i aktualne niż te udostępniane przez serwis Google Maps.  Strona internetowa jest prawdopodobnie już znana większości z czytelników ale zawsze znajdzie się ktoś, kto jeszcze nie miał okazji skorzystać z tej usługi i właśnie do tych osób kierowany jest ten post. a te oferowane przez google mogą być niewystarczające.

2 comments

  1. Zapraszam do odwiedzenia strony Aeropix Zdjęcia lotnicze. Zajmujemy się zdjęciami z lotu ptaka na użytek komercyjny.

    • Czesto pzjreezdzam AOW obok nowego stadionu. Bylem zachwycony projektem. Teraz, kiedy juz wlasciwie blizej zimy niz wiosny czy lata, wydaje mi sie ze jest taki .. szary.Mial byc bialy a nie szary. Wiem, wiem, ze tkanina ma sie wybielic od slonca, tylko ile to potrwa, bo w tej chwili nie zachwyca.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>