Aeropix – ciekawe zdjęcia lotnicze – facebook fanpage

Fotografia w Polsce to ciągle temat dość niszowy, choć rzeczywiście w ostatnim czasie nieco zyskał na popularności. Ma to związek między innymi z ogólną poprawą komfortu życia- zarabiamy więcej, więc na więcej możemy sobie pozwolić. Profesjonalne aparaty są coraz tańsze, podobnie jak przeróżne kursy fotograficzne- znamy się więc na tym coraz lepiej. Wciąż pozostają jednak takie obszary fotografii, o których wiemy niewiele. Z pewnością należy do nich fotografia lotnicza. Ze świecą szukać specjalistów w tej dziedzinie, niewiele jest również źródeł z których można by czerpać wiedzę. Najwięcej wiadomości znajdziemy rzecz jasna w sieci internetowej. Tu, na szczególną zasługuje oficjalny funpage strony aeropix,pl, który znaleźć można pod adresem: https://www.facebook.com/AeropixPL.

Co znajdziemy na owym funpage’u? Podstawę stanowią tutaj przepiękne zdjęcia lotnicze. Znajdziemy tu na przykład fantastyczne zdjęcia Odry z lotu ptaka, Wały Chrobrego czy Widok z Lasu Arkońskiego na Osów i Warszewo. Zdjęcia Szczecina z lotu ptaka, widok na sławne Jezioro Szmaragdowe czy linki do panoramicznych zdjęć lotniczych Szczecina czy Międzyzdrojów.

Jeśli chodzi o zdjęcia, warto w tym miejscu wspomnieć również o czymś, co fachowo nazywa się „panoramy 360 z lotu ptaka”. Jest to specjalistyczny dział fotografii, na bazie którego robi się na przykład popularne ostatnimi czasy „wirtualne spacery”.

Funpage z pewnością jest miejscem wartym bliższego przyjrzenia się. Można tu nie tylko obejrzeć przepiękne fotografie czy dowiedzieć się ciekawych rzeczy, ale również wymienić się informacjami i doświadczeniami, czy poznać ludzi, którzy podzielają tą samą pasję.

O jakości oraz o profesjonalizmie funpage’a świadczy również duża (jak na tak niszową tematykę) ilość fanów, która sięga na ten moment już prawie dwóch i pół tysiąca użytkowników, a liczba ta cały czas rośnie! Warto polubić stronę i regularnie ją odwiedzać. Częstotliwość aktualizacji stoi tu na naprawdę dobrym poziomie, podobnie jak każdy wpis. Wszystkie są ciekawe i wnoszą wiele tematu, przedstawiając ciekawe informacje bądź też prezentując niebanalne fotografie i panoramy. Doprawdy opłaca się zostać częścią tego funpage’a!

Tags: , ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>